LOGIN
SIGNINORREGISTER
REMEMBER_ME

logo-anbi.jpg

 

Eloy

Geboortejaar: 8-8-2026
Geslacht: Mannelijk
Maat: 0 - 40 cm
Hoogte: 30
Gewicht: 7
Gesteriliseerd/gecastreerd: Nee
Kan met katten: Onbekend
Kan met kinderen (> 4 jr): Ja
Verblijfplaats: Asiel
Land:
Spanje
Toegevoegd:
02-11-2026
Toevoegen aan favorieten

Omschrijving

Paws Patas

Input 1 november 2026: Eloy en zijn kleine broertje Eppo werden ongeveer een week na Eddie en Emma gevonden. Helaas kreeg ook Eppo parvo en herstelt hij momenteel in de dierenkliniek. Eloy heeft gelukkig geen parvo gekregen, ondanks dat hij in een kennel heeft gezeten waar besmette honden verbleven. Lichamelijk gaat het goed met Eloy, maar het is nog steeds een bang puppy'tje dat onzeker en nerveus is in de buurt van mensen. We werken met hem om hem stapje voor stapje meer vertrouwen te geven. We voeren de puppy's rechtstreeks uit onze hand, zodat ze leren dat ze ons kunnen vertrouwen en ontdekken dat mensen ook iets positiefs in hun leven kunnen betekenen.

Ondanks zijn angsten is Eloy een nieuwsgierig pupje dat graag speelt en kattenkwaad uithaalt met de andere kleintjes. Langzaam ontdekt hij de wereld om zich heen, maar hij heeft nog veel liefde, veiligheid, geduld en tijd nodig om mensen te leren vertrouwen. Zodra hun quarantaineperiode voorbij is, kunnen de puppy's genieten van een grotere ruimte waar ze vrij kunnen rennen, spelen en de wereld ontdekken.
Eloy verdient de kans om zonder angst op te groeien, omringd door liefde en geborgenheid. Hij heeft een gezin nodig dat begrijpt dat vertrouwen niet van de ene op de andere dag ontstaat, maar groeit door geduld, begrip en heel veel liefde. Met de juiste mensen aan zijn zijde zijn we ervan overtuigd dat dit lieve kereltje steeds meer zelfvertrouwen zal krijgen en zal uitgroeien tot een fantastische kameraad.

Video