LOGIN
Login of maak een account aan
Avatar
Nog geen account?

Maak een gratis account aan.

Wachtwoord vergeten? - Gebruikersnaam vergeten?

Herinner mij

logo-anbi.jpg

 

Sheila

Geboortejaar: 31 oktober 2025
Geslacht: Vrouwelijk
Maat: 0 - 40 cm
Hoogte: 39
Gewicht: 8
Gesteriliseerd/gecastreerd: Nee
Kan met katten: Onbekend
Kan met kinderen (> 4 jr): Ja
Verblijfplaats: Asiel
Land:
Spanje
Laatste update: 20-02-2026
Toegevoegd:
20-01-2026
Toevoegen aan favorieten

Omschrijving

Asiel Tenerife (Sabine)

Update 20 februari 2026: Even een snelle foto update van Sheila. Van jonge pup naar grote meid, haar podenco-looks  komen steeds meer tot uiting nu haar prachtig grote oren steeds meer overeind komen te staan. 1 foto toegevoegd.

Update 8 februari 2026: Suna, Sheila en Sunny op pad! We doen altijd ons best, vooral bij de pups, om extra tijd te vinden om uitjes te regelen met de honden zodat ze naast het asiel, rondom het asiel en de grote speelweide ook meer van het "echte" leventje kunnen ontdekken, genieten en wennen.

Deze keer waren deze kleintjes aan de beurt en wat een feest. Het was echt net een school reisje met drie van die heerlijke, ongecompliceerde en vrolijke pups die echt hun oogjes uitkeken! Zo leuk en grappig om mee te maken hoe ze alles verwerken met die nieuwsgierigheid die alleen ‘de eerste keren’ brengen en die komische momenten die vooral zulke leuke trauma-loze pups kunnen geven.

Ze deden het alle drie boven verwachting goed. Vanaf het eerst moment waren ze gewoon compleet relaxed, nieuwsgierig en ondernemend ondanks al de nieuwe indrukken. Instappen in de auto, rustig blijven tijdens de rit, lekker knuffelen op de achterbank en dan nog eens zo netjes en braaf door het dorp heen lopen met verkeer, mensen, lawaai, nieuwe hondjes... voorbeeldig gewoon.

Alle drie hebben ze hun eerste test, hun eerst echte "dag uit", met een dikke vette 10 behaald. Ze hebben genoten en wij ook! We hadden ook echt bekijks op straat. Volgens mij zullen ze alle drie nog heel wat nadromen vanavond en wij... wij zullen ook lekker slapen :)

+ 9 nieuwe foto's toegevoegd van Sheila

Input 20 januari 2026: Sheila, wat een prachtig zieltje! Sheila haar moeder, een podenco canario, werd hoogzwanger op straat gevonden. Gelukkig kon ze haar kleintjes veilig grootbrengen in het asiel in plaats van op straat. Hierdoor zijn ze met liefde en in veiligheid grootgebracht in het asiel. Ze zijn goed gesocialiseerd, hebben geen trauma’s en zijn dol op elke vorm van aandacht. Nu is het dan ook zeker tijd voor deze kleintjes om het echte hondenleventje te gaan ontdekken, en geloof me, ze hebben er zin in!

Ze hebben hier al van alles ontdekt, visites, korte wandelingen en ook de grote los loop weide zijn grote favorieten voor deze dappere kleintjes. Het zijn typische puppy's: vol levenslust, een en al vrolijkheid en liefde...voor tien!

Sheila springt er tussen uit omdat ze een prachtig "maskertje" heeft en van die sproeten waar je meteen verliefd op wordt! Sheila is dol op mensen en geniet van aandacht. Het liefste hangt ze in je armen. Ze komt dan ook helemaal tot rust. Op de grond kan je haar zo gek krijgen als je maar wilt. Heerlijk achtervolgen, speeltjes opvangen in de lucht of mee doen aan een sprintje in de grote losloopweide, Sheila doet graag mee!

Ze is erg mensgericht en we denken dat ze in een eigen thuis snel de routine zal begrijpen. Kortom, een vrolijk, trouw en prachtig maatje voor het leven die alleen nog haar eigen mens mist!
Sheila is rondom gezond, ingeënt en mag vanaf half februari reizen.

Video